Bize Ulaşmak için

1 444 4 921
( 09:00-18:30 arası )
2 Mağazalarımızdan
( 09:00-20:00 arası )
3 Sitemizin
İLETİŞİM BÖLÜMÜNDEN

Mağaza Çalışma Saatleri

Ptesi-Ctesi 9:00 - 20:00
Pazar - 11:00 - 20:00
Mağazalara göre farklılık gösterebilir

AKLINIZA GELEBİLECEK SORULARA CEVAPLAR

1 - Ürünümüz bütününü oluşturan tüm parçalar da dahil olmak üzere firmamızın garanti kapsamındadır.
2 - Ürünün arızalanması durumunda tamirde geçen süre garanti süresine eklenir.
3 - Ürünün tamir süresi en az 30 iş günüdür. Bu süre ürünün istasyona, servis istasyonunun olmaması durumunda malın satıcısı, bayi acentası, temsilciliği, ithalatçısı veya üreticisinden birisine bildirim tarihinden itibaren başlar.
4 - Ürünün garanti süresi içinde arızalanması halinde; işçilik masrafı ve değiştirilen parça bedeli için hiçbir ücret talep edilmeksizin tamiri yapılacaktır.
5 - Ürünün; tüketiciye teslim edildiği tarihten itibaren garanti süresi içinde kalmak kaydı ile bir yıl içinde, aynı arızanın ikiden fazla tekrar etmesi veya dörtten fazla farklı arızanın ortaya çıkması sonucu üründen yararlanamamanın süreklilik kazanması, tamir için gereken azami sürenin aşılması, satıcı, bayi, temsilciliği veya üreticinin düzenleyeceği raporla arızanın tamirinin mümkün olmayacağı durumlarda, ücretsiz olarak değiştirme yapılacaktır.
6 - Ürünün kullanma klavuzunda yer alan koşullara aykırı kullanılması nedeniyle oluşan arızalar garanti kapsamı dışındadır.
7 - Garanti belgesi ile ilgili çıkabilecek sorunlar için Ticaret ve Sanayi Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü'ne başvurulabilir.
8 - Garanti süresi ürün teslim tarihinden itibaren başlar ve iki yıldır.
9 - Tüketici satın aldığı ürünün döşemesini, ahşap ve metal kaplamasını, rengini kişisel tercihlerine göre talep edebilir. Standart özelliklerin dışına çıkan, kişiye özel üretilen ürünlerdeki döşeme, kaplama ve renk farklılıkları garanti kapsamı dışındadır.
10 -Garanti belgesine konu olan ürünler tüketicinin talepleri doğrultusunda tamamen kişiye özel, tüketicinin tercih ettiği malzeme ve kumaşlarla üretilecektir. Dolayısıyla stoğa üretim yapılmamaktadır. Kendisine özel üretilmiş ürünlerden vazgeçmesi durumunda tüketici, üretici veya satıcı firmanın isteyeceği tazmin bedelini öder.

SAYFAMIZI BEĞENİN

100.587

BİZİ TAKİP EDİN

3587

BİZİ TAKİP EDİN

3841
BAŞA DÖN